07/23/16 21:20

„Черно море” победи в последната си контрола

„Черно море” море победи в последната си контрола „Черноморец” Бч с 2-1. Преди тази проверка официално бе представен тимът на „моряците”. Уго Секо откри резултата след асистенция на Георги Илиев в 3-ата минута. Седем минути по-късно Кузма засече топката с глава за 2-0. Крайното 2-1 оформи Румен Александров в 21-ата. 25 минути преди края на мача Стайков от гостите бе изгонен, но заменен от друг футболист. „Черно море”, стартов състав: Чанович, Сукуп, Златков, Николов,Венков,  Малик,Цветков, Илиев, Секо, романов, Кузма. Георги Иванов, пред медиит...