08/27/16 06:43

“Лудогорец 2” – “Поморие” 4:0

„Лудогорец 2“ победи с 4:0 „Поморие“ в мач от Втората футболна лига. Срещата се игра на „Лудогорец Арена“ в Разград и всичките голове паднаха през второто полувреме.

Първото полувреме ще се запомни с доминация на футболистите от ОФК”Поморие” и пропусната дузпа  в 20-та минута. Пет минути след започване на второто полувреме резултата за „Лудогорец 2” откри Цветелин Чунчуков, който се разписа и втори път в 80-та минута. Втория гол отбеляза Денислав Александров, а окончателния резултат 4:0 оформи в дадените от съдията 4 минути продължение Славчо Шоколаров.

Мачът се игра пред погледите на наставника на мъжкия отбор на “Лудогорец” Георги Дерменджиев, капитанът Светослав Дяков и футболистите Милан Борян и Витиня.

В петия  кръг на първенството ОФК”Поморие” посреща ПФК „Локомотив” -София на стадиона в Поморие.