08/28/16 08:55

„Дунав“ спечели битката за върха след класика срещу „Черно море“

„Дунав“ победи с 3:0 „Черно море“ Варна в мач от петия кръг на Първа лига. Двубоят на „Лудогорец Арена“ в Разград бе първи между двата отбора в елита от 26 години насам, но русенският тим спази традицията и продължава да има предимство. „Моряците“ започнаха по-активно и в рамките на първите 6 минути изпълниха 4 корнера, които обаче останаха без последствия. За сметка на това домакините още с първата си по-сериозна атака създадоха грижи за отбраната на варненския тим. Юлиан Ненов проби отдясно и нахлу в наказателното поле на съперника, което пр...