08/26/10 18:52

Пак бой на мач на баскетболните национали

Баскетболистите на България отново се сбиха по време на свой мач, като това се случи в домакинството от евроквалификациите срещу Белгия. Сблъсъкът в зала Универсиада бе в средата на втората четвърт при преднина от 10 точки в наша полза. За разлика от предишния як педрах, който си спретнаха нашите срещу Кипър, тогава това бе приятелска среща и не се отрази толкова сериозно на двубоя. Сега обаче тимът ни пострада неприятно, като загуби най-високия си състезател Николай Върбанов и един от играчите, на които се разчита най-много - Деян Иванов. Двам...