07/25/12 19:57

Локо Сф громи македонци с 5:2

Локомотив София разгроми македонския Брегалница Щип с 5:2 в контрола. „Железничарите“ откриха черз Телкийски в 15-ата минута, а полувремето завърши 1:1. През втората част Локомотив се развихри и вкара нови 4 гола – два на Антонио Павлов и по един на Сашо Манолов и Павел Петков. В края на мача Брегалница върна един гол за крайното 5:2. Следващата контрола на Локо София е в събота от 11 часа на стадиона в „Надежда“ срещу израелския Апоел Рамат Ган. Локомотив започна в състав: Михайлов, Добрев, К.. Велков, Бранеков, Върбанов, Пеев, М. Димитров, Га...