07/25/12 00:41

Украйна разби Полша на European Basketball Tour

Украйна се разправи с Полша с неочаквана лекота, и победи с 81:61 във втория мач от първия ден на European Basketball Tour. Поляците бяха с голямата си звезда Марчин Гортат в състава, и макар и без Мачей Лампе, от тях се очакваше малко по-сериозно представители. Пред рехавата публика в зала „Армеец Арена“, Украйна изигра отлично първо полувреме, в което показа страхотни неща, за да води с над 20 точки на почивката – 51:28. В третата четвърт нещата се запазиха по този начин, и поляците така и не успяха да направят нищо срещу играещия доста добър...