07/26/12 20:45

Мораес отново се разписа, Металург Донецк премина в следващия етап

Отборът на Металург Донецк се класира за следващия, трети, предварителен ккръг на Лига Европа, след като в мача-реванш победи с 4:2 като гост Челик от Черна гора. Както и в първия двубой преди седмица, който завърши 7:0, доскорошният играч на ЦСКА Жуниор Мораес се разписа за украинците. Освен него, за Металург Донецк реализира и бившият футболист на Левски – Зе Соарес. Цял мач за победителите изигра и друг бивш играч ЦСКА – Велизар Димитров. Пред около 200 зрители черногорците успяха да постигнат частичен обрат от 0:1 до 2:1 на почивката, но сл...