07/27/12 00:00

Втората контрола на волейболистите ни ще е срещу Русия

Втората контрола на националния отбор по волейбол в Лондон преди началото на Игрите ще бъде утре от 16 часа българско време срещу състава на Русия. Това ще е и последният тест на нашите преди да започнат официалните мачове от Олимпиадата в неделя от 11.30 часа българско време срещу домакините от Великобритания. Късно снощи в Лондон родните национали загубиха от Бразилия, но проверката е била доста оспорвана и резултатът не е показателен или важен, допълниха от българския лагер. За статистиката остава България - Бразилия 1:3 гейма (23:25, 23:25,...