07/28/12 13:58

Русия тръгна с победа над Ангола в женския турнир по хандбал

Олимпийският вицешампион Русия победи Ангола с 30:27 (16:11) в мача на откриването на олимпийския турнир по хандбал за жени. Възпитаничките на Евгени Трефилов преодоляха трудно начало и изоставане от 3:6, като на почивката се оттеглиха в аванс от 16:11. Преднината на "Сборная" достигна до 20:12 в началото на второто полувреме, но последваха слаби минути и Ангола стигна до 25:25. Рускините все пак не допуснаха обрат и се поздравиха с крайния успех. Людмила Постнова беше най-резултатна за победителките с 5 попадения. За африканките 5 гола вка...