08/01/12 13:27

Хокей на трева: Австралия победи Испания

Австралия победи с категоричното 5:0 Испания на олимпийския турнир по хокей на трева за мъже и остана на първо място в група "А". Все още без допуснат гол в своята врата, "кенгурутата" имат пълен актив от шест точки и водят с три пред игралите мач по-малко британци. Ръсъл Форд откри резултата за Австралия след 8:50 минути игра, а Матю Боторини и Саймън Орхард оформиха крайния за първото полувреме резултат 3:0. След временно затишие, за австралийците в края на мача се разписаха Глен Търнър и Едуард Окенден. По-късно днес: Република Южна Африка -...