08/06/12 00:00

Ман Сити загря в Ирландия с 4:0

Манчестър Сити победи с 4:0 ирландския Лимерик в контролна среща. „Гражданите“ нямаха особени проблеми, и с два гола на Един Джеко, и по един от Дедрик Боята и Лука Скапуци развалиха малко купона по случай 75-годишния юбилей на Лимерик. Това бе последната проверка за Ман Сити през лятото, като първенството във Висшата лига стартира след две седмици, но преди това, точно след седем дни, Сити има мач срещу Челси за Къмюнити Шийлд. Джеко се разписа два пъти още преди почивката, а след 45 минути и с гола на Боята, Ман Сити вече водеше с 3:0. Лука С...