08/07/12 19:19

Американка грабна последния златен медал в спортната гимнастика

Американката Александра Райсман грабна златния медал на последния финал от олимпийския турнир по спортна гимнастика. На земя състезателката триумфира с 15.600 точки, а след нея се наредиха румънката Каталина Понор и Аля Мустафина от Русия. Италинската с български корени Ванеса Ферари остана без медал, след като завърши на четвърто място на земя с 14.900 точки. Малко по-рано, Китайката Дън Линлин стана олимпийска шампионка на греда. Дън, световна шампионка на този уред през 2009 година, се възползва от грешки на почти всички свои конкурентки и п...