08/11/12 01:06

Отличен мач за капитана Петров срещу Барселона

Българският нападател Мартин Петров изигра отличен мач за Болтън Уондъръдс в контролата срещу втория отбор на Барселона, завършила при равенство 2:2. Крилото започна мача като титуляр, а мениджърът на тима Оуен Койл гласува доверие на българина, връчвайки му капитанската лента. Двубоят, който се игра пред близо 7000 зрители на стадион „Рийбок“ предложи, освен четири гола, и редица интересни моменти пред двете врати. Въпреки това всички голове паднаха през втората част само в рамките на 18 минути. Резултатът бе открит от гостите в 53-ата след уд...