08/12/12 19:53

Етър успя да обърне Монтана при завръщането си в А група

Етър Велико Търново затвърди страхотното представяне на „новаците“ в първия кръг на А група, след като постигна изключителна трудна победа като гост на Монтана с 3:2. Йордан Тодоров откри през първата част, но с три гола след почивката търновци стигнаха до пълен обрат. Първото полувреме премина при равностойна игра, но без много чисти положения за гол. Един от малкото интересни моменти бе шутът на Мирослав Антонов в 20-ата минута, който премина на сантиметри от гредата на вратата, охранявана от Цанков. В 33-ата минута Гаджалов се засуети при из...