08/15/12 23:27

Бразилия закова класически три на Швеция

Бразилия се наложи без проблеми с 3:0 над Швеция в контролна среща, играна на стадион „Росунда“. Едно попадение през първото полувреме, и два гола в края на мача донесоха успеха на кариоките. Швеция бе без контузената си звезда Златан Ибрахимович, и определено си личеше, че им липсва лидер. Това бе първи мач за Бразилия, след загубата на финала на Олимпийските игри от Мексико, и момчетата на Мано Менезеш успяха да се съвземат, за да постигнат победата в Швеция. Стадион „Росунда“ пък приема един от последните си мачове, тъй като му предстои разр...