08/15/12 09:05

Съперник на България за Мондиал 2014 с успех над Сан Марино

Съперникът на българския национален отбор в квалификациите за Мондиал 2014 Малта победи с 3:2 като гост Сан Марино в приятелски мач. На "Стадио Олимпико" в Серавале малтийците постигнаха обрат и се добраха до успех в трета поредна контролна среща. В 8-ата минута Мануел Мариани изведе домакините напред в резултата с удар отблизо, но само пет минути по-късно Майкъл Мифсуд получи топката отдясно и с мощен удар изравни. В 21-ата минута на двубоя Малта направи пълен обрат. Мифсуд подаде към Андрей Агиъс и последният преодоля вратаря на домакините Ал...