08/17/12 14:56

Вратарят на Германия наказан за един мач

Вратарят на Германия Рон-Роберт Цилер получи наказание от един мач заради червения картон, който получи при загубата на Германия с 1:3 от Аржентина в контролна среща, играна в сряда. Стражът на Хановер 96 беше изгонен в 30-ата минута на двубоя във Франкфурт, след като фаулира за дузпа откъсващия се Хосе Соса. Влезлият като резерва страж Тер Щеген пък спаси удара на Лионел Меси от бялата точка. 23-годишният Цилер ще изтърпи наказанието си в следващия приятелски мач на Бундестима - срещу Холандия през ноември. Вратарят ще бъде на линия в тима на ...