08/19/12 21:06

Марешки: Искам да играем само за победа

Новият собственик на Локо Пд Веселин Марешки седна на трибуните на „Лаута“ за първи официален домакински мач на тима си за сезон 2012/13. Той не остана доволен от резултата, и призна, че се обсъждат нови попълнения. „Доволен съм от второто полувреме, но не и от резултата. Искам да играем само за победа. Не знам какво се случва, по един и същи начин ни вкарват, в последната минута. Трябва да се мисли, на финала да не се отпускаме,“ коментира след 1:1 срещу Литекс Марешки. „Първи домакински мач, и както и на първия, като гости, съм изключително в...