08/26/12 22:18

Ивко Ганчев: Доминирахме напълно, макар че Етър ни изненада с по-отворена игра

„Много важна победа, много хубава победа. Смятам, че през цялото време доминирахме, въпреки че вкарахме едва в края.“ Това заяви старши-треньорът на Берое Ивко Ганчев след успеха с 1:0 над Етър Велико Търново от третия кръг в А група. „Изпуснахме много положения. Добре, че накрая всичко се нареди за нас. Поздравявам момчетата с тази победа“, продължи наставникът на старозагорци. Ето какво сподели още Ганчев след мача: „Мисля, че и през второто полувреме създадохме 5-6 чисти голови положения. Не съм доволен как започнахме срещата – малко от...