08/27/12 08:01

Президентът на Монпелие: Играчите ми са з****ци

Президентът на Монпелие Луи Николин бе изключително разгневен след поражението от Олмипик Марсилия с 0:1 в събота и открито нападна футболистите си. Действащият шампион на Франция продължава да не знае що е победа през новия сезон в Лига 1, като голът за гостуващия тим дойде след изключително дезориентирана игра в защита и непохватна намеса на вратаря Жофри Журдрен. На въпрос, дали Монпелие може да се отърси от лошия старт, Николин отвърна: „Да, ако разполагате с интелигентни играчи. Но си мисля, че три четвърти от тези, с които разполагам, са ...