08/28/12 10:58

Очаквани победи за фаворитките, две германки отпаднаха в първия кръг на US Open

Пет от първите 10 поставени в основната схема при жените се класираха за втория кръг на Откритото първенство по тенис на САЩ. Водачката в схемата Виктория Азаренка (Беларус) загуби само един гейм от Александра Панова (Русия) при разгромната си победа с 6:0, 6:1 за 50 минути. Във втория кръг Азаренка ще играе с Кирстен Флипкенс (Белгия). Третата поставена и олимпийска вицешампионка от Лондон'2012 Мария Шарапова (Русия) се наложи над Мелинда Чинк (Унгария) с 6:2, 6:2 за 67 минути. "Щастлива съм, че отново съм на корта. Беше хубава почивка ...