08/29/12 20:13

Волейболистките на България загубиха и втората си контрола от Холандия

Волейболистките на България допуснаха втора загуба от Холандия в контролна среща преди евроквалификациите, играна във Варна. След като вчера паднаха с 0:3 гейма, днес момичетата на Марчело Абонданца загубиха с 2:3 гейма. Двата отбора изиграха оспорвана първа част. До първото техническо при 8:7 за домакините резултатът бе изравняван 4 пъти. След него играта се движеше точка за точка и след още три равенства националките ни поведоха с 2 точки - 12:10. След този резултат обаче заради лошо посрещане на българките и добра игра на мрежата на холандки...