09/02/12 23:31

Калиакра би Септември в драматичен мач със спорни дузпи и треньорски червен картон

Калиакра победи с 3:1 Септември Симитли на стадиона си в Каварна в последната среща от третия кръг на единната Б група. Главният съдия на мача Павлин Тютюнджиян отсъди две спорни дузпи, изгони от треньорската скамейка наставника на Септември Стефан Гошев и настрои срещу себе си както привържениците на домакините, така и малкото фенове от Симитли, съобщи БТА. При безплодно надмощие на Калиакра до 25-ата минута гостите неочаквано поведоха, след като реферът отсъди 11-метров наказателен удар. При успоредно центриране край голлинията Бонев от Калиа...