09/02/12 16:50

Хазуров вкара при равенство за Лиерс

Българският нападател Костадин Хазуров се разписа при равенството 1:1 на Лиерс срещу гостуващия Льовен в мач от шестия кръг на белгийското футболно първенство. Хазуров, който игра цял мач, даде аванс на домакините секунди преди почивката. Той засече подаване от дясно в наказателното поле на Хюсеин Ясер и реализира втория си гол за сезона в шампионата. Гостите стигнаха до изравняването в четвъртата минута на добавеното време в края с точен удар на резервата Кристиан Пужа. Лиерс е на девето място в класирането със 7 точки. Лидер е Брюж с 13 ...