09/07/12 19:39

Литекс победи Любимец с 2:0 в контролна среща

Литекс победи Любимец с 2:0 в контролна среща, като головете още в първите 10 минути отбелязаха Костадин Башов и Герасим Заков. На градския стадион в Ловеч домакините набързо поведоха с 2:0 като още в петата минута Костадин Башов откри резултата след центриране на новото попълнение Исмаил Иса. Три минути по-късно Герасим Заков покачи на 2:0 с глава, след центриране на сенегалеца Папис Демба Коли, който също дебютира с оранжевата фланелка. Двубоят се игра в три полувремена по 30 минути, като при отсъствието на доста основни футболисти Христо Сто...