09/10/12 09:16

Ривър Плейт направи зрелищно равенство срещу Нюелс Олд Бойс

Ривър Плейт пропусна "златен" шанс да излезе на второ място в аржентинското първенство по футбол, след като пропиля два гола преднина за крайното равенство 3:3 срещу Нюелс Олд Бойс в среща от шестия кръг на аржентинското първенство по футбол. Пабло Перес откри резултата за гостите Нюелс Олд Бойс още в 12-та минута, но Ривър стигна до пълен обрат и поведе с два гола до 67-та минута. Легендарният френски нападател Давид Трезеге, който има и аржентински корени, изравни в 20-та минута, а само три по-късно уругваецът Родриго Мора даде аванс на домак...