09/15/12 22:37

Манчини за първия гол на Стоук: Това не беше футбол, а баскетбол

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини заяви след равенството 1:1 срещу Стоук Сити, че голът на съперника, отбелязан от Питър Крауч е бил „баскетболен, а не футболен“. Стоук поведе в резултата след 15 минути игра, благодарение на дългуча, който сякаш използва ръката си, за да укроти топката преди да я насочи към вратата. Инцидентът не бе видян от съдията Марк Клатенбърг, а Манчини не бе никак доволен от това. „Ако искате да говорим за техния първи гол, ще говорим за него“, сподели италианецът. „Това не бе футбол, а бе баскетбол. Не знам к...