09/16/12 19:02

Гранада и Депортиво поделиха по точка

Гранада и Депортиво Ла Коруня завършиха 1:1 в мача от 4-ия кръг на Примера Дивисион. Така двата тима поделиха по точка пред 18 600 зрители на „Лос Карменес“, Депортиво заема 7-то място във временното класиране с актив от 6 точки. Гранада пък е на предпоследната 18-а позиция с 2 точки. В 41-та минута Нелсон Оливейра откри резултата за 1:0 в полза на гостите. Футболистът се разписа малко, след като се появи на терена. Той замени получилият травма Рики в 39-та минута. Домакините пък успяха да стигнат до равенството в 81-та минута, когато точен бе ...