09/16/12 16:05

Хонда подпали мотора на ЦСКА Москва

Японската звезда на ЦСКА Москва се оказа печелившият коз за клуба в днешния мач от 8-я кръг на руското първенство. „Армейците“ се наложиха с 2:0 над Алания на „Арена Химки“, като и двете попадения реализира полузащитникът. Със спечелените три точки ЦСКА Москва застана непосредствено след Терек Грозни във временното класиране, на едно точка след тима на Благой Георгиев. През първото полувреме двата тима не успяха да си отбележат гол. За сметка на това, Кейсуке Хонда се раздаде през втората част. В 49-та минута японецът получи топката отдясно, ко...