09/16/12 18:27

Хофенхайм вкара 3, но получи 5 от Фрайбург

Отборът на Хофенхайм записа трета поредна загуба от началото на сезона в Бундеслигата при гостуването на Фрайбург. Докато в предишните два кръга играчите на Маркус Бабел отбелязаха едва един голи, този път вкараха цели три, но те се оказаха недостатъчни да предотвратят поражението с 3:5. Мачът започна чудесно за тях, като още във втората минута централният бранител Матийо Делпиер откри с глава след подаване на Себастиан Руди. Карим Геде обаче изравни в 17-ата, а десет минути по-късно Макс Крузе обърна резултата. Хофенхайм обаче отговори малко с...