09/22/12 21:57

Иво Тонев: Опоку има малко време да се докаже в Левски

Изпълнителният директор на Левски Иво Тонев смята, че крилото от Гана Опоку има малко време, за да си запази мястото при „сините“. „В момента той си има лични проблеми, сега ги разрешава в Катар. Ние поддържаме връзка с него. Засега пътищата му с Левски се разминават. Има малко време да ни покаже, че заслужава да бъде в Левски“, сподели шефът на Левски. „Доволен съм, защото имаме шест победи от шест мача. Има неща, които трябва да подобрим в нашата игра. Мисля, че проспахме първото полувреме срещу Пирин. Играхме малко по-вяло, но след почивката...