09/26/12 22:55

Лиерс и Костадин Хазуров отпаднаха от Купата на Белгия

Лиерс отпадна от турнира за Купата на Белгия, след като загуби с 0:2 гостуването си на Вестерло от 1/16-финалите. Ван Беле даде аванс за домакините още в 6-та минута. Гоор бе точен от бялата точка в 9-та минута и направи резултата 2:0. Вестерло остана с 10 футболисти на терена в 45-та минута, когато Вандерберг бе изгонен с червен картон. Българският нападател Костадин Хазуров се появи в игра в началото на второто полувреме, но изкара само десет минути на терена. Бившият футболист на ЦСКА бе спънат грубо в наказателното поле на Вестерло в 54-та ...