09/26/12 20:09

Локо Сф би юношите си с 5:0, нападател вкара четири

Локомотив Сф победи юношите си до 19 години с 5:0 в учебна игра на стадиона в „Надежда”. Преди почивката се развихри Антонио Павлов, като таранът реализира и четирите гола за батковците. През втората част още един добави Димитър Илиев. Преди около месец в подобен спаринг първия тим на Локомотив спечели с 8:0 срещу младоците на клуба. Един от двамата контузени след мача със Славия – Васил Велев, се появи в игра в проверката, докато другият травмиран Георги Христов тренира отделно, но също има шанс да се възстанови до дербито с Левски....