09/27/12 00:00

Атлетико Мадрид би Бетис в мач с 6 гола и 2 червени картони, вече диша във врата на Барса

Атлетико Мадрид победи като гост Бетис с 4:2 в мач, в който освен шестте гола имаше и два червени картона за домакините от Бетис. Двубоят бе от третия кръг, но бе игран сега заради участието на „дюшекчиите“ в мача за Суперкупата на Европа, която Атлетико спечели след разгром над Челси. Победата над Бетис не дойде никак лесно за мадричани, които на два пъти бяха догонващи в резултата. В 26-а минута домакините откриха чрез Салвадор Агра, а веднага след това Фалкао изравни резултата. Бетис отново излезе напред в края на първото полувреме след авто...