10/03/12 14:41

В Италия спрягат Манолев за титуляр срещу Наполи

Няколко италиански сайта прогнозират, че Станислав Манолев ще бъде титуляр за ПСВ Айндховен срещу Наполи в Лига Европа. Двубоят в Холандия в четвъртък от 22:05 часа е от втория кръг на Група F и ПСВ трябва да победи, за да запази сериозни шансове за класиране напред, след като в първия кръг падна с 0:2 като гост на Днепър Днипропетровск. Неаполитанците пък почнаха силно в ЛЕ и дадоха заявка за първото място в потока с категоричен домакински успех с 4:0 срещу АИК Стокхолм в първата си среща. В Холандия Манолев е наказан за четири мача и не може ...