10/17/12 19:47

Рилецо изпусна Кавала на старта на Балканската лига

Рилски спортист загуби със 79:81 при гостуването си на Кавала в Гърция, в първия кръг от новия сезон на Балканската лига. Двубоят бе интересен и напрегнат до самия край, като Рилецо имаше своите шансове в последната четвърт да обърне гръцкия тим. Българският състав изоставаше с малко в резултата почти през цялото време, но не позволи сериозно откъсване на съперника, за да може да търси обрат преди финалните минути. Слабият процент на стрелба от тройката причини не позволи на Рилски спортист да се разгърне в Кавала, като едва в заключителните мо...