10/19/12 21:55

Домовчийски игра цял мач при домакинска загуба на Дуисбург

Българският нападател Валери Домовчийски беше титуляр при домакинската загуба на Дуисбург с 0:2 от Инголщад в среща от десетия кръг на германската Втора Бундеслига. Домовчийски остана на терена през всичките 90 минути. След този кръг Дуисбург остана на последното 18-о място в класирането с актив от едва пет точки, след като допусна седмата си загуба за сезона. В друг мач от кръга Кайзерслаутерн победи с 3:1 Зандхаузен. За домакините Илиян Мицански остана на резервната скамейка. След този успех Кайзерслаутерн запази трето място в класирането с 2...