10/19/12 18:31

Първа домакинска победа за Марица в НВЛ

Марица зарадва феновете си с първа домакинска победа в новия шампионат на женската Национална волейболна лига. Носителките на националната купа и гостуващият Славия-СУ откриха втория кръг с бърз мач помежду си, завършил при резултат 3:0 (25:12, 25:18, 25:20) след 58 минути игра. Домакините поведоха с 4 точки още на първото техническо прекъсване, а след това от 8:6 със серия от точки при сервиси на Бояна Андреева доведоха резултата до 17:6. Гостенките от София продължиха да се затрудняват с посрещането на началните удари на маричанки, които на...