10/23/12 10:47

Лейтън Хюит изненада Хуан Монако във Валенсия

Бившият номер 1 в света Лейтън Хюит (Австралия) елиминира още в първия кръг четвъртия в схемата Хуан Монако (Аржентина) на силния турнир по тенис във Валенсия с награден фонд 1,42 милиона евро. Австралиецът, който участва с уайлд кард, проби сервиса на съперника си два пъти в първия сет и три пъти във втория и спечели мача с 6:3, 6:4. С този успех Хюит сложи край на серия от десет поредни загуби срещу съперници от топ 10. Във втория кръг австралиецът ще срещне хърватския квалификант Иван Додиг, който се наложи над германеца Филип Колшрай...