10/28/12 22:46

Атлетико Мадрид не сбърка срещу последния в Испания

Атлетико Мадрид победи с 3:1 Осасуна в мача от 9-ия кръг в Примера Дивисион. Така, „дюшекчиите“ продължават да дишат във вратата на Барселона във временното класиране, като двата тима са с равни точки. На своя „Висенте Калдерон“ селекцията на Диего Симеоне не срещнаха особени проблеми в двубоя срещу последния в таблицата и така записа 13-и пореден мач без загуба. Все пак половин час отне на домакините да открият резултата. В 31-та минута Миранда бе точен за 1:0. Само четири минути по-късно Атлетико удвои преднината си, когато в 35-та минута Рау...