10/28/12 23:46

Удинезе обърна Рома насред Рим

Удинезе постигна невероятен обрат за 3:2 срещу Рома насред Рим в мача от 9-ия кръг в Серия А. „Вълците“ поведоха в резултата през първата част с 2:0 след две попадения на Ерик Ламела. До края на срещата обаче гостите успяха да вкарат три безответни гола и да вземат трите точки. Така, Рома се размина с третата поредна победа. Удине пък търсеше успеха след разочароващата загуба в средата на седмицата в Лига Европа. Само в разстояние на две минути – в 22-та и 24-та – домакините стигнаха до удобната си преднина чрез Ламела. В 32-та минута пък Маур...