10/29/12 19:31

В Наполи недоволни, че съдиите подпират Ювентус в битката за титлата

Скандалната победа на Юветнус в Катания с 1:0 предизвика широк отзвук в Италия, като спортният директор на Наполи Рикардо Бигон заяви, че неговият тим трудно може да се бори с торинците за титлата, ако съдиите продължават да бутат бианконерите. Юве спечели мача на остров Сицилия след открито подпиране от страна на страничния съдия Лука Маджани, който през първото полувреме отмени напълно редовно попадение на Катания за несъществуваща засада, а през втората част допусна Артуро Видал да вкара гол след шут на намиращия се в засада Никлас Бендтнер....