10/29/12 14:48

ВИДЕО И ФОТО: Катания разкри скандалния съдия, показа негова фен-снимка на Ювентус

Президентът на Катания Антонино Пулвиренти направи сензационно разкритие около страничния съдия Лука Маджани, който се прочу със скандалните си отсъждания по време на мача с Ювентус вчера. През първото полувреме на срещата, при резултат 0:0 Маджани отмени напълно редовен гол на Гонсало Бергесио за сицилианците с измислена засада, въпреки че попадението първоначално бе зачетено от главния рефер Андреа Джервасони. През втората част Лука Маджани отново даде сериозно рамо на Юве, като зачете гол от засада на Артуро Видал и така реши мача, подарявай...