10/29/12 22:29

След осем кръга, Олимпиакос загуби първи точки

Олимпиакос загуби първи точки в тазгодишното първенство на Гърция, след 2:2 при гостуването си на Арис. След седем поредни победи в Суперлигата, шампионите не успяха да бият солунския тим, но остават на върха в класирането, при това с четири точки аванс пред втория Паниониос. Олимпиакос бе догонващ в резултата на два пъти, но общо времето, в което бе назад, бе по-малко от 10 минути. Емануил Папастерианос откри в третата минута за Арис, но в деветата Джамел Абдун изравни. Давид Аганцо отново изведе домакините напред в 79-та минута, но само три п...