10/31/12 08:36

Венгер: Това бе истинско чудо!

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер заяви след драматичната победа над Рединг със 7:5 в турнира за Купата на Лигата, че успехът не е нищо друго, освен футболно чудо. През първата част „артилеристите“ почти бяха отписали мача, след като се прибраха на почивка с пасив от 1:4. Второто полувреме обаче бе далеч по-добро за тях и те успяха да наваксат изоставането си до 4:4 с попадение на Тио Уолкът в 5-ата минута на добавеното време. „Постоянно виждам нови неща в играта ни, затова никога не ми доскучава“, заяви френският наставник. „Всичко приключи д...