11/06/12 10:35

Сан Антонио записа най-добър старт на сезона в клубната си история

Четирикратният шампион Сан Антонио разгроми гостуващия Индиана със 101:79 и записа най-добрия старт на сезон в историята си в Националната баскетболна асоциация. Резервата Гари Нийл беше най-резултатен за домакините със 17 точки, а Тим Дънкан добави 14 точки и 11 борби за четвъртия пореден успех на тима от началото на кампанията. Сан Антонио предреши мача в началото на втората четвърт, когато след серия от 11 безответни точки поведе с 37:18. Джордж Хил с 15 точки беше най-полезен за гостите, които постигнаха успеваемост от едва 34 процента...