11/07/12 22:59

Бастия отстрани Оксер за Купата на Франция

Отборът на Бастия отстрани Оксер от турнира за Купата на Франция, след като победи с минималното 1:0 своя съперник. Срещата от 1/8-финалите бе отложен с една седмица, заради лоши метеорологични условия. Срещата от четвъртия кръг на надпреварата бе насрочен за 31 октомври, но не се проведе според предварителната програма, заради терена, който не бе в състояние да приеме мача, след изключително проливния дъжд. Двубоят на стадион „Арман Сесари“ предложи само едно попадение, но то за радост на домакините падна във вратата на съперника. В 83-та мину...