11/07/12 08:52

Юрген Клоп: Извадихме късмет в Мадрид, без късмет на Бернабеу получаваш 8 гола

Старши треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп призна, че и късметът е бил на страната на неговите момчета на „Сантяго Бернабеу“, за снощното равенство 2:2 срещу Реал Мадрид в Шампионската лига. „Имахме доза късмет. На Бернабеу, без късмет, можеш да пуснеш и осем гола,“ обясни Клоп на пресконференцията след двубоя. „Много трудно се планира мач срещу Реал Мадрид. Още по-различно е, когато играеш на техния стадион, тогава стават още по-агресивни. След почивката, Реал се развихри, и ние не реагирахме добре. Не знам дали голът на Кайехон бе в заса...