11/11/12 17:56

Олимпик Марсилия не успя да бие Ница

Олимпик Марсилия завърши 2:2 с Ница в среща от 12-ия кръг на Лига 1. Равенството изкачи Марсилия на върха в класирането преди гостуването на Пари Сен Жермен на шампиона Монпелие. Гостите от Ница стигнаха до точката с гол на Фабрис Абриел в 88-та минута.Олимпик Марсилия води с 23 точки актив, с точка повече и мач по-малко от Пари Сен Жермен. Олимпик Лион също може да излезе начело в класирането, ако победи Сошо по-късно днес. Домакините започнаха силно мача. Матьо Валбуена пропусна да открие резултата в 28-та минута, след като не успя да се разп...