11/11/12 15:47

Палермо се измъкна от зоната на изпадащите, Сампдория със седма поредна загуба

Палермо постигна едва втората си победа от началото на сезона след домакински успех с 2:0 над Сампдория в мач от 12-я кръг на Серия А. Паоло Дибала вкара и двата гола за сицилианците през второто полувреме. През първото полувреме двата отбора играха равностойно, като домакините имаха леко предимство, от което обаче не успяха да се възползват. Второто полувреме започна чудесно за домакините, които поведоха в 52-та минута, когато Франко Бриенца центрира в наказателното поле на Сампдория, където Дибала засече топката с глава и я прати във вратата ...